Podpora

Zde jsme pro vás připravili často kladené otázky, pokud v nich nenajdete odpoveď na váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Často kladené otázky

Jaké má webhosting Webzde výhody?

Od konkurenčních nabídek se odlišujeme především tím, že vám web nejen vytvoříme, ale zajistíme i registraci domény a zveřejnění ve významných vyhledávačích. Dále jsme schopni se přizpůsobit vašim individuálním požadavků. Rychlý, vstřícný a osobní přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí. Pravidelné zálohování obsahu a databází (platí i pro bezplatné hostingy). Samořejmě máte u nás možnost telefonických konzultací vašich problémů.

Zmiňujete hosting zdarma, takže to mohu mít webové stránky bez jakéhokoli placení?

Zdarma je pouze webhosting. To znamená, že doménu (možno i několika doménami zobrazovat jeden prostor) si musíte zaplatit, cena je dle ceníku. Webové stránky si následně můžete vytvořit zdarma sami, nebo nás kontaktovat s žádostí o vytvoření. Cena stránek se pak individuálně odvíjí od každého projektu a jeho náročnosti.

Jak je to s podporou redakčních systémů (Joomla, Drupal, Zencart!)?

Na požádání můžeme zákazníkovi nainstalovat nakonfigurovat jakýkoli volně šiřitelný redakční systém fungující na technologii PHP. Zároveň instalujeme též eshop ZENCART, který umožní při nejnižších nákladech spustit internetový obchod.

Je možné navýšit diskový prostor? Kolik to stojí?

Navýšení diskového prostoru nad rámec 1 GB záleží na individuální domluvě se zákazníkem dle typu projektu. Rozhodně nepodporujeme projekty zabývající se ukládáním nelegálního obsahu (warez, pornografie, obsahy potlačující lidská práva).

Jak dlouho trvá zprovoznění hostingových služeb?

Hostingové služby je možno zprovoznit ihned po domluvení užívání. Záleží na několika okolnostech, zda máte již vlastní doménu, nebo je potřeba zaregistrovat nová a pod.

Je možno si nechat vytvořit webové stránky na klíč?

Ano, tuto službu poskytujeme. V sekci reference je možno náhlednout weby námi vytvořené. Stránky přizpůsobujeme vždy náročnosti a finančním možnostem klienta.

Jakým způsobem jsou hostingové servery připojeny k intenetu? Jak je to s rychlostí a dostupností?

Hostingové služby běží na dvou značkových serverech umístěných v servrovně společnosti Vlasimnet. Servery jsou vzájemně zálohovány a mají ještě jeden záložní server umístěný geograficky jinde. Na všech strojích probíhá synchronizace a zálování dat - tím je zajištěna garance spolehlivosti a stability. Servery jsou k internetu připojeny pomocí mikrovlného spoje v licencovaném pásmu 13 GHz o maximální propustnosti 155 MB / s a odsud přímo na páteřní optickou síť přímo do NIXu. Tím je zajištna velká dostupnost a kapacita pro hostingové služby projektu webzde.cz. Servery jsou pochopitelně zálohovány proti výpadku napájení.

 

Novinky

16.09.2008
Dnes by spuštěn projekt Webzde. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

archiv novinek

Odkazy